POBIERZ

Już dostępny! Darmowy harmonogram dnia ślubu

Oto kilka wskazówek, które pozwolą się Wam razem przygotować:

Spójne ciuchy

03

Będziemy w minimalistycznej przestrzeni dlatego podpowiadam jasne beżowo-białe kolory. Jeżeli macie ochotę możecie też przełamać to jakimś soczystym kolorem. Ważne byście były dopasowane ubraniami do siebie. Możecie też wziąć dwie stylizacje na przebranie. Chętnie doradzę Wam co będzie wyglądało najlepiej podczas zdjęć.

 

Tutaj kilka inspiracji kolorystycznych prosto z Małego Studia:

Lekki makijaż

02

Najważniejsza zasada jest tak byście czuły się w nim dobrze. Zróbcie sobie codzienny, naturalny make-up. Jeżeli macie taką ochotę mogę wcześniej umówić dla Was makijaż za dodatkową opłatą. Tylko dajcie mi wcześniej znać (:

Dobra energia

01

To podstawa. Dlatego przed sesją zadbajcie o siebie – zrelaksujcie a przede wszystkim wyśpijcie. W studio będzie czekała na Was woda i słodki poczęstunek. Podczas sesji towarzyszy nam muzyka. Jeżeli macie jakąś ulubioną, która pomaga Wam się rozluźnić bądź dodaje energii dajcie mi znać wcześniej. Chętnie przygotuję dla Was playliste.

UMÓW SESJE

Teraz już wiecie wszystko. A ja jestem pewna, że wyjdziecie ode mnie z uśmiechami na twarzach!
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś:

Pamiętajcie, że gdy zrodzą się w Was jakieś pytania/obawy zawsze możecie śmiało do mnie napisać. Chętnie Wam pomogę! Chcę dać Wam niezapomniane, piękne zdjęcia i oczywiście wspomnienia.

Zobacz również:

Sesja z mamą. Jak się do niej przygotować?

Tutaj pomogę przygotować się Wam do sesji ze mną. Która sama w sobie będzie Waszym wspólnym niezapomnianym przeżyciem. Na początku chcę byś wiedziała, że nie ma się czego bać. Będę prowadziła Was przez całą sesje. Rozmawiała i podpowiadała tak byście czuły się najlepiej na świecie. Będziecie w dobrych rękach! Zależy mi na Waszym komforcie podczas zdjęć, więc bądź pewna, że nie będziemy robić niczego co Wam się nie podoba. Same przyjemnie rzeczy! Sesja trwa tylko 40 minut i jestem pewna, że nawet nie zauważycie jak szybko się skończy.

25 marca 2023

Odwiedź mnie na Instagramie

by Małe Studio  |   Fotografia ślubna i rodzinna  |   Cała Polska  |  Cały świat  |  tel. +48 736 847 101  Polityka prywatności