POBIERZ

Już dostępny! Darmowy harmonogram dnia ślubu

Jeżeli jednak potrzebujecie więcej przestrzeni, np. ze względu na liczną rodzinę to w tej alternatywie znajdziecie też moje polecenia większych i równie pięknych studio w Łodzi i Warszawie:

 

Łódź:

 

Warszawa:

Minimalistyczna przestrzeń pozwala skupiać się na Was i Waszych emocjach. Zdjęcia w niej wychodzą czysto i subtelnie. To idealne miejsce do sesji ciążowych czy noworodkowych. Co najważniejsze – sesje w tym miejscu nadal odbywają się bez specjalnego pozowania. Cały czas chce zachować mój luźny i lifestylowy klimat zdjęć.

W odpowiedzi na te potrzeby stworzyłam minimalistyczną, ale nadal domową przestrzeń do kameralnych sesji rodzinnych, na którą możecie zdecydować się zapisując się na sesje. Przestrzeń ta będzie w cenie sesji.

 

Przestrzeń nazwałam roboczo Małe Studio, ponieważ jest ono małe – dlatego najlepiej sprawdzi się przy maksymalnie 3-4 osobach. W Studio dominuje biel i naturalne drewno z zielonymi akcentami. Znajdziecie tu białą ścianę i białe zasłony, do tego parkiet. Po drugiej stronie znajduje się jasna kanapa z zielonymi akcentami. Wszystko to doświetlają duże okna co daje piękne, naturalne światło.

 

Sesje w tym miejscu odbywają się tylko przy świetle dziennym.

Zobacz również:

Alternatywa dla sesji domowych

Jedną z największych zalet sesji domowych jest przytulny i rodzinny klimat kiedy pogoda nie sprzyja odkrywaniu plenerów. Dom to dla Was i Waszych pociech najbardziej naturalne miejsce, w którym możecie być w 100% sobą. Do tego nie ma wtedy potrzeby płacić za wynajem miejsca do zdjęć.

 

Są sytuacje w których nie mamy miejsca w domu lub najzwyczajniej chcemy osiągnąć czysty, minimalistyczny wygląd zdjęć.

30 października 2022

Odwiedź mnie na Instagramie

by Małe Studio  |   Fotografia ślubna i rodzinna  |   Cała Polska  |  Cały świat  |  tel. +48 736 847 101  Polityka prywatności