POBIERZ

Już dostępny! Darmowy harmonogram dnia ślubu

CZYTAJ O ŚLUBACH

UMÓW KONSULTACJE

Jeżeli jeszcze zastanawiacie się nad sesją Waszej dwójki lub chcecie się upewnić czy jesteście dobrze przygotowani zapraszam na darmową konsultację, na której odpowiem Wam na wszystkie nurtujące pytania!

Ja jestem zwolennikiem bardzo naturalnej fotografii. Co za tym idzie sesję traktuję bardziej jak spotkanie i możliwości poznania ciekawych ludzi. Bardzo dbam o atmosferę tego dnia byście mogli się wyluzować i płynąć z flow. Prowadzę Was jeszcze przed sesją – konsultuje wizje, miejsce oraz stylizacje. Pomagam oswoić się przed obiektywem. Moje pary mogą do mnie bez problemu podesłać foty swoich ubrań, na pewno coś razem wybierzemy.

 

Realizuje sesje par jako osobne sesje, ale też jako składowa pakietu reportażu ślubnego. O którym więcej możecie poczytać w odnowionej zakładce o ślubach.

Wybór miejsca

Często podpowiadam parom by wybierały miejsca, które są dla nich ważne lub związane z ich historią. Miejsce pierwszej randki? Wasze ulubione miejsce? Miejsce oświadczyn? A może dom? Oczywiście nie jest to konieczność. I równie dobrze możecie wybrać miejsce, które się Wam po prostu podoba np. konkretne miasto lub studio.

 

Miejsce dobrze jest wybrać pod wizję i tak samo ustalić do niej stylizacje.  

Stylizacja

Bardzo dużą rolę w odbiorze Waszych zdjęć będą miały Wasze stylizacje. Najlepiej jest dopasować Was do siebie pod względem stylu ubrania, ale też kolorystyki. Jeżeli Ty wybierzesz długą suknie pamiętaj, że Twój partner dobrze będzie wyglądał w równie eleganckiej koszuli i na odwrót – jeżeli wspólnie wybierzecie swetry. Kolory, które najlepiej wychodzą na zdjęciach to stonowane basicowe odcienie. Tutaj znajdziesz kilka inspiracji.

 

Najważniejsza zasada – wybierzcie takie ubrania, w których czujecie się sobą. Komfortowo i dobrze.

Energia

Wskazówka:

Jeżeli sesje macie gdzieś gdzie będzie można włączyć muzykę podeślijcie swojemu fotografowi kilka Waszych piosenek – to na pewno pomoże się Wam odstresować.

Nic tak nie zrobi Waszej sesji jak Wy sami! Warto zadbać o dobrą energie tego dnia. Rozpocząć go z uśmiechem. W końcu widzimy się by spędzić razem super czas! Ja z ogromną ekscytacją wyczekuje każdej sesji.

 

Pamiętaj nic na siłę! Jeżeli, któreś z Was w dniu sesji będzie czuło się gorzej – porozmawiajcie o tym ze swoim fotografem. Powinien podejść do Was z wyrozumieniem. Ja sama mam bogate doświadczenie z parami, które na początku sesji jeszcze się stresowały i po kilku zdjęciach już było zdecydowanie lepiej. Początki mogą być trudne – ale też przełomowe (: Poza tym ja nigdy nie wymagam od moich par by robiły cokolwiek co im nie pasuje. Jeżeli zaproponuje coś a Wam to po prostu nie pasuję wystarczy powiedzieć!

Wizja sesji

Od niej wszystko zależy. Warto zadać sobie pytania – na jakich zdjęciach nam zależy? Czy mają być to pełne romantyczności zdjęcia o zachodzie słońca, a może ponadczasowe eleganckie portrety w minimalistycznej przestrzeni? A może połączyć wszystko i zrobić sesje miejską? W Waszej wizji bardzo istotna jest spójność. Spójność Waszych temperamentów i miejsca zdjęć z wizją.

Zobacz również:

Jak przygotować się do sesji pary?

Czas przed sezonem ślubnym to idealny moment na zdjęcia par czy sesje narzeczeńskie. Jeżeli jeszcze nigdy nie mieliście wspólnych zdjęć totalnie Was rozumiem! Też kiedyś byłam w takiej sytuacji i dobrze pamiętam jak stresowałam się tym jak będzie to wyglądać. Wiadomo najbardziej boimy się tego czego nie znamy. I oczywiście powiem Wam – nie ma się czego bać! Kluczem do sukcesu okazało się dobre przygotowanie i zaufanie do fotografki (przed którą pierwszy raz stanęliśmy przed obiektywem).

 

A może mięliście już szanse stanąć przed aparatem, jednak przed kolejnym razem chcecie się lepiej przygotować? Jeżeli tak i szukacie wskazówek jak to zrobić zapraszam do moich sprawdzonych porad jak przygotować się do sesji pary.

08 lutego 2023

Odwiedź mnie na Instagramie

by Małe Studio  |   Fotografia ślubna i rodzinna  |   Cała Polska  |  Cały świat  |  tel. +48 736 847 101  Polityka prywatności