by Karola Piotrowska  |   Photographer of love  |   Cała Polska  |  Cały świat  |  tel. +48 736 847 101  Polityka prywatności

Odwiedź mnie na Instagramie

Tutaj dowiecie się odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące mojej pracy.

ŚLUB | PLENER

Jak pracuję?

 

Najlepiej jak się da. Zawsze chcę dać z siebie 100% i stworzyć coś do czego będzie wracało się po latach. Każdy człowiek jest inny, unikatowy - tak samo jak zdjęcia.

 

Chętnie zaprzyjaźniam się z moimi parami i ich rodzinami. Rodzice i znajomi moich par są dla mnie szczególnie ważni, bo to oni kreują ten dzień. 

 

(Więcej o mojej pracy możecie przeczytać po zapytaniu o ofertę.)

Gdzie pracuję?

 

Jestem dostępna wszędzie dokąd da się dojechać autem bądź dolecieć samolotem. Na co dzień stacjonuje w województwie Łódzkim, lecz śluby dalej w Polsce i poza jej granicami nie są mi obce. Zwiedziłam już tyle pięknych miejsc i ciągle mi mało. Chętnie odkrywam nowe i ludzi, których tam spotykam.

Co mogę Wam zaoferować?

 

W swojej ofercie posiadam różne pakiety dopasowane do rodzaju zdjęć i funduszy. Zawierają one mój czas, zdjęcia i gify w galerii online oraz na pięknym drewnianym pendrivie. Na specjalną prośbę projektuję również albumy z fotografiami.

Jak wygląda pendrive?

 

Pendrive jest kawałkiem gałązki w pięknym drewnianym pudełku z personalizacją. W środku znajduję się również zapach lasu - serio.

 

Do wyboru macie pudełeczko w kształcie serca lub okrągłe.

Reportaż ślubny

 

Zdjęcia są dla mnie szczególną formą wyrażania i zapamiętywania emocji. Podczas ślubu nie kreuje rzeczywistości, uwieczniam ją taką jaka jest. Chcę zachować naturalność chwili i szczere uczucia. Wierzę, że zdjęcia pozwalają przenieść się w czasie. Chcę fotografować ludzi otwartych i ciekawych świata. Ich piękne ceremonie i to co mają w środku.

 

Fotografia to nie tylko pozowanie, to rozmowa, relacja. Dlatego zawsze chcę lepiej poznać fotografowane przeze mnie osoby.

 

Najbardziej lubię śluby niestandardowe, plenerowe, z piękną, ciepłą energią, w klimacie slow wedding.

 

Jeżeli chcecie poznać moją szczegółową ofertę (tutaj niezbędna będzie data ślubu), zapytać o coś bądź zarezerwować termin zapraszam do kontaktu poniżej.

 

Reportaż ślubny od 4000zł | Wolne terminy 2023, 2024

ZAPYTAJ O OFERTĘ SZCZEGÓŁOWĄ