POBIERZ

Już dostępny! Darmowy harmonogram dnia ślubu

Nie wiesz jak przygotować się do sesji?

ZOBACZ MINI PORADNIK

Mini sesja dla mamy i córki

Wyobraź sobie, że już za chwilę ujrzysz siebie i swoją mamę na pięknych fotografiach. Niektóre z nich pewnie trafią do ramki, kilka może do rodzinnego albumu, ale wszystkie trafią na pewno do Waszego serca. Za kilka lat będziecie wracały do Waszych zdjęć z wypiekami na twarzy wspominając wspólne chwile.

 

Pamiętaj to secret project tylko dla dziewczyn, jednak jeżeli masz taką ochotę możesz zabrać na sesje też swoją córkę a nawet syna, siostrę a może psiaka? To Ty decydujesz!

Gdzie | Kiedy

 

Małe Studio w centrum Łodzi

15-16.04.2023

ZOBACZ WOLNE GODZINY

Obserwowałam profil Karoli od jakiegoś czasu i byłam zachwycona tym jak piękne zdjęcia robi oraz potrafi uchwycić prawdziwe emocje na fotografii. Kiedy zbliżały się urodziny mojej mamy, chciałam podarować jej wyjątkowy prezent. Wpadłam na pomysł wspólnej sesji zdjęciowej i od razu pomyślałam o Karoli!

 

Mama była zachwycona tym jak komfortowo i świetnie czuje się podczas robienia zdjęć. Karola dba o swobodę, naturalność i autentyczność podczas sesji, sama jest wspaniałą dziewczyną, z którą przebywanie na planie zdjęciowym to czysta przyjemność i zabawa! Sesja rodzinna to świetna pamiątka i wyjątkowy prezent, którego mama nie podarowałaby sobie sama. Więc, jeżeli dalej się zastanawiacie czy warto, to z całego serca mówię TAK! Czy zdecyduję się na więcej sesji? Oczywiście, że tak!

 

Paulina

Jak naszą sesje przeżyła Paulina?

ZAREZERWUJ TERMIN

przy zapisach do końca marca

to wszystko w wyjątkowej cenie:

Zrób prezent swojej mamie

 

i zaproś ją na wspólną sesje a otrzymacie:

PIĘKNIE

ZAPAKOWANE

ODBITKI

7

OBROBIONYCH ZDJĘĆ

450zł

40

MINUT

SESJI

PIĘKNE ZAPROSZENIE W FORMIE PAPIEROWEJ

Odwiedź mnie na Instagramie

by Małe Studio  |   Fotografia ślubna i rodzinna  |   Cała Polska  |  Cały świat  |  tel. +48 736 847 101  Polityka prywatności