POBIERZ

Już dostępny! Darmowy harmonogram dnia ślubu

ZAPYTAJ O WOLNE TERMINY

Czuję,  że ten sezon będzie pełen kolorów, ale też dużych wzruszeń, które będą warte zapamiętania. A ja z przyjemnością je uchwycę na dłużej.

 

Jeżeli nie macie jeszcze swojego fotografa na Wasz dzień napiszcie do mnie. Zobaczę jak mogę Wam pomóc (:

 

Zapisy na sezon 2023/2024 są już otwarte i czekają na Wasze zapytania. Na sezon 2023 zostały mi 3 wolne miejsca.

Białe światło na parkiecie

05

Coś z czego cieszę się najbardziej! Pary Młode zaczynają przywiązywać coraz większą wagę do estetycznego oświetlenia części tanecznej. Odchodzimy już od ledowych świateł i laserów na rzecz klasycznego, eleganckiego oświetlenia. Teraz będzie panował trend czystego światła na parkiecie, który pozwala lepiej zachować kolory na fotografiach czy filmie, ale też lepiej uchwycić klimat tańców.

Sesje miejskie

04

Nie ważne czy to przed czy po ślubie – miejskie plenery to mocny trend już od końcówki 2022. Szczególnie w dużych miastach, gdzie ciekawy wygląd urozmaica zdjęcia i wcale nie potrzeba zachodu słońca.

Śluby plenerowe i zagraniczne

03

Trend ślubów plenerowych z poprzedniego roku będzie jeszcze bardziej widoczny. Hitem będą zdecydowanie śluby zagraniczne. Kiedy za mały ślub zagraniczny zapłacimy jak za duże wesele w Polsce więcej osób idących w trend małych przyjęć, decyduje się na ślub zagraniczny. W miejscu gdzie zawsze jest pogoda i przepiękny widok. A wspomnienia z takiej wyprawy zdecydowanie będą niezapomniane!

 

Uwaga! Coraz więcej miejsc ma możliwość zorganizowania plenerowego ślubu kościelnego! Jeżeli zależy nam na takiej opcji warto dopytać.

Małe swobodne przyjęcia

02

Coraz więcej obserwuje małych ślubnych przyjęć, do 50-60 osób. Ten trend nie wskazuje tylko na ograniczenia związane z inflacją, ale też że liczą się najważniejsi ludzie. Co będzie wiązało się z większą swobodą na przyjęciach.

Kolory i style

01

W tym roku królują połączenia pastelowych i neonowych kolorów, nie ważne w jaki styl idziecie, to kolory są największym akcentem dekoratorskim. A jeżeli mówimy już o stylach. Zauważyłam znaczne odejście od stylu boho. W tym roku zdecydowanie dużo będzie folkloru lub eleganckiego stylu glamour – jednak takiego bardziej paryskiego, delikatnego i szykownego. Do łask wracają perły i duże kokardy (np. zamiast welonu). Poza tym na czasie są niekonwencjonalne wesela w niespotykanych dotąd stylach jak np. włoskim czy greckim.

Zobacz również:

Ślubne trendy 2023

Pamiętajcie, że jest to moja subiektywna obserwacja trendów ślubnych na ten rok. Absolutnie nie musicie iść za trendami. Najważniejsze jest to by Wasz dzień był Wasz tak jak go sobie wymarzyliście. Potraktujcie ten post jako wskazówki tego jak może wyglądać Wasze wesele.

17 stycznia 2023

Odwiedź mnie na Instagramie

by Małe Studio  |   Fotografia ślubna i rodzinna  |   Cała Polska  |  Cały świat  |  tel. +48 736 847 101  Polityka prywatności