POBIERZ

Już dostępny! Darmowy harmonogram dnia ślubu

Zdecydowanie był to rok EMOCJI. Był też rokiem ciężkiej pracy i ciągłej nauki. Bardzo się z niego cieszę, bo moje doświadczenie niedługo przerodzi się w poradnik dla moich par ślubnych. Tak by ich ślub bez stresu był najlepszym dniem w życiu, co zobaczą też na zdjęciach.

 

2022 -  Cieszę się, że miałam okazje pracować z tak fajnymi, otwartymi ludźmi. Dziękuję!

 

Ja już przygotowuje się na nowy sezon 2023, na który mam jeszcze 3 wolne miejsca! Oferta na sezon 2024 też jest już dostępna (:

ZAPYTAJ O OFERTĘ NA 2023/2024

Zdjęcia w ruchu

W tym roku nieśmiało zaczęłam oswajać się z rozmazanymi zdjęciami w ruchu. I to jest to czego chciałabym więcej w nowym roku. Bo 2022 przekonał mnie jeszcze bardziej, że fotografia to ruch.

Szybkie mini plenery

Można powiedzieć, że to stało się moją domeną w tym roku. Nie było wesela bez szybkiego minipleneru co też znacznie ograniczyło plenery ślubne w inne dni niż dzień ceremonii. Przy tych 15-20 minutach, gdzie mogliście zapomnieć o całym świecie działy się prawdziwe cuda!

Tańce

Ten rok obfitował w błyskanie lampami. Zakochana w błysku od końcówki 2021 postanowiłam ten rok przeznaczyć na zabawę lampami, głównie na danceflorze, ale nie tylko. Tak bardzo spodobały mi się lampy, że zabrałam je nawet na gracki ślub.

Niesztampowe zdjęcia grupowe

Rok temu niepewnie podchodziłam jeszcze do koncepcji niesztampowych zdjęć grupowych. Nie byłam pewna czy dam rade ogarnąć większą ilość gości tak by zdjęcia wychodziły niekonwencjonalnie. W tym roku śmiało je Wam proponowałam. Z podziałem na ekipy pań i panów. Poza nimi w tym podsumowaniu muszą znaleźć się też zdjęcia bardziej kameralne, z rodzicami czy samymi świadkami. Wszystkie w atmosferze śmiechu i dobrej zabawy.

Wzruszenia

Bez nich nie odbył się żaden ślub. Większość wzruszeń zaobserwowałam w momencie samej ceremonii. Łzy wzruszenia i uśmiechy Waszych bliskich i Was samych zawsze powodowały, że ja też się wzruszam. Wydaje mi się, że w tym roku nie było ślubu bez mojego wzruszenia.

Zobacz również:

Ślubne The Best of 2022

2022 był rokiem pełnym przepięknych ślubów. Kiedy wybierałam zdjęcia do tego mojego subiektywnego przeglądu najlepszych ujęć napisał do mnie jeden z moich panów młodych. Prosiłam, żeby wybrał kilka jego ulubionych zdjęć z ich dnia. W odpowiedzi dostałam wiadomość - "wejdź w galerie i tam wszystkie te zdjęcia to ulubione". Było mi bardzo miło i jeszcze wtedy nie sądziłam, że mój wybór będzie tak trudny. Nie ukrywając – chciałabym zawrzeć tu większość zdjęć z tego roku, ale wtedy obejrzenie całego tego wpisu zajęło by kilka dni. Dlatego też wybierając te moim zdaniem najlepsze zdjęcia skupiłam się na najlepszych i najfajniej uchwyconych momentach tego sezonu. Pogrupowałam je w kategorie, tak bym mogła napisać co w tym roku było najlepsze.

 

Wielkie wejścia

 

Nic mnie tak bardzo nie wzrusza jak prowadzenie panny młodej do ołtarza. W tym roku było ich kilka i każde tak samo przepiękne!

09 stycznia 2023

Odwiedź mnie na Instagramie

by Małe Studio  |   Fotografia ślubna i rodzinna  |   Cała Polska  |  Cały świat  |  tel. +48 736 847 101  Polityka prywatności