POBIERZ

Już dostępny! Darmowy harmonogram dnia ślubu

*Podchodzę do zdjęć bardzo elastycznie, dlatego, gdyby okazało się, że pogoda tego dnia nie będzie nam odpowiadała, bądź któreś z dzieci się rozchoruje rezerwujemy zawsze 2 terminy (jeden jest zapasowy).

3

Następnie podsyłam Wam mój poradnik o tym jak przygotować siebie i dzieciaki do sesji (w tym też część o tym co najlepiej ubrać).

4

Pozostajemy w kontakcie do dnia sesji. Gdy pojawią się pytania śmiało możecie mi je zadawać, a ja postaram się Wam pomóc (:

2

1

Ja wysyłam Wam dostępne terminy*

 

Kiedy zarezerwujecie dogodny dzień i miejsce dostajecie ode mnie krótką ankietę z pytaniami o Wasze pociechy i doświadczenie ze zdjęciami. To jest dla mnie szalenie ważne bo pomaga mi się przygotować do naszego spotkania.

Po zapoznaniu z moim portfolio i ofertą, którą znajdziecie tutaj, śmiało piszecie do mnie przez formularz kontaktowy, facebook bądź instagram

A jak już wybierzecie to śmiało bukujcie termin i trzymam kciuki za Waszą udaną sesje rodzinną, którą będziecie wspominać latami!

 

Bonusowo przedstawiam też jak wygląda droga bukowania sesji u mnie, która powinna być przejrzysta i dość szybka. Nie oszukujmy się, wiem jak dużo możecie mieć na głowie:

 

Pytaj, pytaj i jeszcze raz pytaj!

04

Nie bójcie się tego. Nie musicie wiedzieć wszystkiego, dlatego śmiało zadawajcie pytania swoim fotografom. Od tego jak najlepiej się ubrać, po to co zrobicie w przypadku brzydkiej pogody oraz jak radzi sobie gdy dzieci zaczną marudzić? Dobry fotograf powinien odpowiedzieć Wam na wszystkie nurtujące pytania i proponować rozwiązania.

Zapoznaj się z portfolio wybranego fotografa

02

Nie jest ładne co jest ładne, tylko co się komu podoba. Dlatego wyrusz na poszukiwania takiego fotografa, którego prace będą odpowiadał Ci też pod względem wizualnym czyli: kolorystyki, jasności, kadrowania. Oczywiście, nie musisz się na tym znać, ale pamiętaj, że Wasze zdjęcia będą najprawdopodobniej nie odbiegały stylem od tego co znajdziesz w portfolio. Dlatego ważne jest by podobały się Wam jego zdjęcia.

Poznaj swojego fotografa

03

Znaleźliście już fotografa, który odpowiada Wam pod względem stylistycznym – cudownie! Połowa sukcesu za nami – pora poznać przewodnika Waszej sesji.

 

Przejrzyjcie jego zawodowe profile na social media, zobaczcie jak zwraca się do swoich rodzinek, co mówi o sobie i swoim stylu pracy. Sprawdźcie jego doświadczenie. Nie ukrywam, ze ważne jest byście po prostu go/ją polubili. To człowiek przed którego obiektywem staniecie – więc musicie czuć się przy nim/niej komfortowo. Sprawdź czy macie z nim wspólną energie.

 

Odkryj w jakim stylu potrzebujesz zdjęć?

01

Odpowiedź sobie na pytanie:

jak chcesz by wyglądały zdjęcia i Wasza sesja? Czy wystarczą szybkie pozowane zdjęcia czy raczej chcecie na sesji wyruszyć we wspólną podróż po naturze ze swoim fotografem?

To będzie tworzyło podstawę w wyborze fotografa, ponieważ każdy fotograf ma inny styl. Tutaj musisz sobie odpowiedzieć na jakich ujęciach najbardziej Wam zależy? Czy mają być to ujęcia typowo pozowane, gdzie na każdym zdjęciu idealnie widać wszystkich członków rodziny a do zdjęć dodawany jest retusz czy raczej chcesz by na zdjęciach były uchwycone niepozowane chwile kiedy wspólnie się bawicie?

 

Dwa najpopularniejsze style w fotografii rodzinnej to fotografia pozowana (np. na scenkach w studio) i fotografia lifestylowa, gdzie fotograf zachęca do zabawy i wtedy łapie te najbardziej naturalne i beztroskie momenty (zwykle wykonywana w plenerze, bądź w domu).

Zobacz również:

4 wskazówki jak wybrać fotografa na sesje rodzinną?

Sesje rodzinne to idealna okazja do uwiecznienia przemijającego czasu. Coraz więcej rodziców dostrzega to jak szybko rosną ich dzieci. Sama zawsze po sesjach z bobasami jestem zadziwiona kiedy widzę je kilka tygodni później, bo tak szybko się zmieniają. Dlatego te sesje zyskują na popularności.

 

Co zrobić by mieć zdjęcia takie jakie oczekujecie? Wybrać odpowiedniego fotografa, który się o Was zatroszczy. Żeby taka sesja była udana przygotowałam dla Was 4 wskazówki, które ułatwią Wam drogę do poznania swojego wymarzonego fotografa rodzinnego:

16 lipca 2022

Odwiedź mnie na Instagramie

by Małe Studio  |   Fotografia ślubna i rodzinna  |   Cała Polska  |  Cały świat  |  tel. +48 736 847 101  Polityka prywatności