by Karola Piotrowska  |   Photographer of love  |   Cała Polska  |  Cały świat  |  tel. +48 736 847 101  Polityka prywatności

Odwiedź mnie na Instagramie

16 listopada 2022

Kiedy sezon ślubny po woli się zamyka całe na biało wchodzą sesje świąteczne. Ponieważ temat tego co ubrać na te wyjątkowe zdjęcia, co chwila wraca do mnie w wiadomościach – tworzę i puszczam dalej w świat kilka dobrych zasadach ubioru do sesji świątecznych i inspiracji. Mam nadzieję, że pomoże się Wam to lepiej przygotować (:

Inspiracje na sesje świąteczne

Zobacz również:

Tutaj znajdziecie inspiracje, które przede wszystkim pasują do wystroju naszych sesji świątecznych. Tworząc je myślałam właśnie o naszych nowych aranżacjach świątecznych czyli czerwonym busiku w nowej odsłonie i białym, skandynawskim salonie z elementami zieleni.

 

*wszystkie zdjęcia pochodzą z zeszłorocznych sesji świątecznych. 

Inspiracje

Ja szczerze mówiąc już nie mogę doczekać się tego klimatu i chce już poznać wszystkie pary i rodzinki, które zapisały się na nasze sesje świąteczne. A jeżeli Wy marzycie o ciepłych rodzinnych zdjęciach w świątecznym klimacie śmiało możecie zapisać się jeszcze przez stronę zapisów. A warto się śpieszyć, bo zostały ostatnie wolne godziny (: Więcej terminów w tym roku nie będzie!

Wszystkie te bardziej wypłowiałe kolory zieleni czy brązu będą do siebie pięknie pasowały. Szczególnie przy świątecznym busiku!

Zimowe kolory lasu

Złoty i srebrny to też są kolory tego czasu w roku! Niekoniecznie czarne, jednak ubrania z elementami cekinów czy innych błyskotek zdecydowanie zrobią klimat i ładnie odbiją światło!

Sylwestrowe blink blink

Beże i biele są zawsze w cenie! Najfajniej kiedy cały Wasz strój składa się właśnie z tych kolorów. Jest to bezpieczna klasyka i idealnie sprawdzi się w saloniku w stylu skandynawskim.

Świąteczna klasyka

ZAPISZ SIĘ NA SESJE

Najważniejsza rada to musicie czuć się w ubraniach dobrze, by dobrze w nich wyglądać. Zawsze jestem daleka od mówienia komuś jak ma się ubrać, więc pamiętajcie, że to od Was zależy w czym będziecie dobrze wyglądać (:

01

Komfort

Na zdjęciach bardzo fajnie wyglądają dopasowane do siebie outfity całej rodziny. Najlepiej jest dopasować się kolorystycznie w jeden kolor lub podobne odcienie, ale też styl ubrań. Jeżeli w planach macie założenie eleganckiej kiecki to nie zapomnijcie też o eleganckim wyglądzie dzieciaków. Zakładacie swetry? Zróbcie to całą rodziną! To jest też często dla nich super zabawa dla pociech, gdy mogą wyglądać podobnie do rodziców.

02

Matchy-matchy

To minimalistyczna i uniwersalna rada, która sprawdzi się wszędzie nie tylko przy zdjęciach świątecznych. Odnosi się nie tylko do przesadzania z ozdobami – też do ilości kolorów. Najlepiej jest się ograniczyć do 2, max 3. Będzie to wyglądało na zdjęciach estetycznie a do tego na pierwszym planie będziecie Wy i Wasze emocje.

03

Mniej znaczy więcej

Te kolory po prostu źle wyglądają na zdjęciach. Szczególnie jeśli z czymś kontrastują. Jeżeli możesz staraj się ich unikać.

04

Unikaj ciemnych kolorów takich jak granat czy czerń

Kilka rad jak dobrze ubrać się do zdjęć: