POBIERZ

Już dostępny! Darmowy harmonogram dnia ślubu

Odpoczynek

05

Taka sesja nie powinna trwać w nieskończoność. Mimo wszystko może być ona też dla niego męcząca. Oczywiście obserwujemy dziecko i reagujemy na bieżąco.

Nastawienie

04

Jeżeli Wasz maluch większość czasu płacze (może być to spowodowane na przykład jego rozwojem) musicie przygotować się na szybkie akcje.To znaczy, że będziemy na maksa wykorzystywać nawet krótki czas kiedy maluch zaśnie. Może zdarzyć się tak, że po chwili się obudzi – to nic, staramy się go uspokoić, zająć jego ciekawość i próbujemy znowu.

Komfort

03

Komfort malucha najważniejszy, dlatego pamiętajcie w razie potrzeby o karmieniu przed. Jeżeli będzie on potrzebował też przebrania przygotujcie wcześniej ubranka na zmianę.

Czas

02

Sesje umówcie w godzinach w których zwykle Wasze dziecko śpi. Jednak nie zapominajcie tutaj też o świetle. Zwykle od rana do sesji domowych jest ono najlepsze.

Miejsce

01

Sesje najlepiej wykonać w najbardziej bezpiecznym i znajomym miejscu dla Waszego malucha, czyli domu.

iiii najważniejsze - komunikacja z fotografem

 

Pamiętajcie też o rozmowie z Waszym fotografem, powinien on wiedzieć jak zwykle zachowuje się Wasze maleństwo i doradzić Wam najlepsze rozwiązania. Taka sesja to zawsze współpraca i dużo komunikacji. Jeżeli będziecie na to gotowi powinniście już niedługo oglądać przepiękne zdjęcia!

Jeżeli jednak nie zdążyliście zrobić sesji swojego bejbika do 14 dni życia nic straconego!


Dla mnie ten czynnik elastyczności nie ma tak dużego znaczenia, ponieważ również przy sesjach z noworodkami działam lifestylowo (nie owijam ich i nie układam w kokonikach, tylko robię naturalne zdjęcia.) Dlatego też jeżeli nie zdążyliście zrobić swojemu dziecku zdjęć w okresie niemowlęcym to nic straconego i po tych 14 dniach też mogę je dla Was zrobić. Napisz do mnie by umówić się na zdjęcia z Twoją pociechą (:

ZOBACZ PAKIETY

Zobacz również:

5 wskazówek do sesji noworodkowych

Dlaczego sesje noworodkowe robi się do 14 dnia życia? Ten schemat utarł się przez dwa główne czynniki. Niesamowitą elastyczność dzieci by je ładnie ułożyć oraz w tym okresie zwykle przesypiają większość doby.

 

No właśnie a co z dziećmi, które tak dużo nie śpią? Nic straconego, trzeba się nimi po prostu bardziej zaopiekować. Dlatego znajdziecie tutaj 5 szybkich rad, które pomogą Wam usprawnić sesje Waszego bejbika jeżeli nie jest on zdecydowanym śpiochem.

26 stycznia 2023

Odwiedź mnie na Instagramie

by Małe Studio  |   Fotografia ślubna i rodzinna  |   Cała Polska  |  Cały świat  |  tel. +48 736 847 101  Polityka prywatności