POBIERZ

Już dostępny! Darmowy harmonogram dnia ślubu

Zobacz również:

Pati i Kamil | Mały ślub kościelny w Łodzi

Niecodziennie publikuje tutaj śluby kościelne. Tym jednak chce się z Wami podzielić. Bo jestem z niego bardzo dumna. To był trudny ślub. Trudny pod względem warunków atmosferycznych i ograniczonej przestrzeni. Sfotografowałam już mnóstwo ślubów, w lepszych i gorszych warunkach. Jednak każde miejsce jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. I tak było też tym razem.

 

Tego dnia pogoda w Łodzi była deszczowa. Pati i Kamil zdecydowali się na mały ślub kościelny w Łodzi. Byłam z nimi już od przygotowań, które odbywały się w ich mieszkaniu. Dla tych co nie wiedzą oznacza to mało naturalnego światła i mało miejsca. Gdy dodamy do tego gości, którzy przybyli na błogosławieństwo robi się znacznie ciaśniej. Szczególnie do przemieszczania się między różnymi ujęciami. Wiedziałam wcześniej jak wygląda mieszkanie Pati i Kamila. Pomysł przygotowań właśnie w ich miejscu bardzo mi się podobał. Tutaj dużą rolę odkrywał fakt, że mieszkanie było pomalowane w biel i szarość + oświetlone żarówkami o białym, neutralnym świetle. To pozwoliło zachować naturalne kolory a czasem nawet doświetlić portrety.

 

Kościół był dla mnie polem do popisu. W barokowym, bogato zdobionym wnętrzu znalazłam mnóstwo miejsca na różnorodne kadry, a mała ilość gości sprawiła, że praktycznie każdy załapał się na zdjęciu z kościoła. Później szybka sesja z gośćmi na terenie klasztoru i wszyscy udali się na kameralne świętowanie.

 

Ten ślub był dla mnie technicznym wyzwaniem. Na szczęście fotografowałam wspaniałą parę z jeszcze wspanialszą rodziną, dzięki którym na końcu wyszło słońce!

23 października 2022

Odwiedź mnie na Instagramie

by Małe Studio  |   Fotografia ślubna i rodzinna  |   Cała Polska  |  Cały świat  |  tel. +48 736 847 101  Polityka prywatności