POBIERZ

Już dostępny! Darmowy harmonogram dnia ślubu

Czym jest reportaż ślubny?

 

To uwiecznienie dnia ślubu. Najczęściej od rana do wieczora. To opowieść o Waszej historii i tym pięknym dniu pokazywana za pomocą zdjęć. Uwieczniam praktycznie każdą sytuację z tego dnia, tak by nic Wam nie umknęło. Do tego dorzucam zdjęcia detali; wystroju sali, Waszej biżuterii, strojów. Jeżeli sytuacja na to pozwoli robimy też zdjęcia rodzinne i szybką mini sesje podczas wesela. Wszystko by chociaż na chwilę zatrzymać te wyjątkowe momenty.

 

Jak wygląda pendrive?

 

Pendrive jest kawałkiem gałązki w pięknym drewnianym pudełku z personalizacją. W środku znajduję się również zapach lasu - serio.

 

Do wyboru macie pudełeczko w kształcie serca lub okrągłe.

Co mogę Wam zaoferować?

 

W swojej ofercie posiadam różne pakiety dopasowane do rodzaju zdjęć i funduszy. Zawierają one mój czas, zdjęcia i gify w galerii online oraz na pięknym drewnianym pendrivie. Na specjalną prośbę projektuję również albumy z fotografiami.

Gdzie pracuję?

 

Jestem dostępna wszędzie dokąd da się dojechać autem bądź dolecieć samolotem. Na co dzień stacjonuje w województwie Łódzkim, lecz śluby dalej w Polsce i poza jej granicami nie są mi obce. Zwiedziłam już tyle pięknych miejsc i ciągle mi mało. Chętnie odkrywam nowe i ludzi, których tam spotykam.

ZAPYTAJ O OFERTĘ SZCZEGÓŁOWĄ

Jeżeli chcecie poznać moją szczegółową ofertę wraz z cenami (tutaj niezbędna będzie data ślubu), zapytać o coś bądź zarezerwować termin zapraszam do kontaktu (:

Czym jest plener?

 

Nie upierajmy się, że plener ma być na zewnątrz. Bo może być on też w górskiej chacie, jak i może być w strojach ślubnych jak i bez. Przed ślubem czy po - to wszystko zależy tylko od Was. Tutaj ogranicza nas tylko wyobraźnia. Najważniejsze to pokazać Was i Wasze uczucia, emocje. Ja zadbam o dobrą atmosferę i chętnie zobaczę Wasze ulubione miejsca. Plener zwykle odbywa się w innym dniu niż ślub i zawsze poświęcam na niego mniej więcej 3h.

 

Jak pracuję?

 

Najlepiej jak się da. Zawsze chcę dać z siebie 100% i stworzyć coś do czego będzie wracało się po latach. Każdy człowiek jest inny, unikatowy - tak samo jak zdjęcia.

 

Chętnie zaprzyjaźniam się z moimi parami i ich rodzinami. Rodzice i znajomi moich par są dla mnie szczególnie ważni, bo to oni kreują ten dzień. 

 

(Więcej o mojej pracy możecie przeczytać po zapytaniu o ofertę.)

ŚLUB | PLENER

Tutaj dowiecie się odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące mojej pracy.

Odwiedź mnie na Instagramie

by Małe Studio  |   Fotografia ślubna i rodzinna  |   Cała Polska  |  Cały świat  |  tel. +48 736 847 101  Polityka prywatności